Sesuvanje Solidworksa ob odpiranju programa

Pkfsunilj
Prispevkov: 9
Pridružen: 02 Nov 2018, 10:31

Re: Sesuvanje Solidworksa ob odpiranju programa

Odgovor Napisal/-a Pkfsunilj » 21 Nov 2018, 22:25

Sem poskusil vse to in zgodba je še vedno ista. Bi bilo mogoče, da bi računalnik prinesel k vam ali kaj podobnega, ker mislim da takole s poskušanjem oz. ugibanjem na daljavo ne bomo nič rešili.
Najlepša hvala in lep pozdrav!
pjurse
Site Admin
Prispevkov: 15
Pridružen: 01 Okt 2015, 14:33

Re: Sesuvanje Solidworksa ob odpiranju programa

Odgovor Napisal/-a pjurse » 26 Nov 2018, 08:40

Predlagam, da najprej preverimo ali poizkušate aktivirati s pravilno serijsko številko. Ali ste jo prejeli od predstavnika za tovrstne zadeve na vaši fakulteti? Nam prosim zaupate še za katero fakulteto gre? V kolikor obstaja možnost, da je serijska številka namenjena aktivaciji katere od preteklih verzij, se prosim oglasite na fakulteti in zahtevajte novo. V kolikor bodo težave še vedno prisotne, se za pomoč prav tako obrnite na isto osebo, ki ima že izkušnje z aktivacijo študentskih verzij in bo v skrajnem primeru vzpostavila tudi stik s tehnično podporo.
Pkfsunilj
Prispevkov: 9
Pridružen: 02 Nov 2018, 10:31

Re: Sesuvanje Solidworksa ob odpiranju programa

Odgovor Napisal/-a Pkfsunilj » 26 Nov 2018, 14:08

Sem na Fakulteti za strojništvo Univerze v Ljubljani. Kode so sigurno prave, letošnje. Mislim pa da sploh ni problem v kodah, ker pri tem nikoli ni težav. Program se sesuje ob zagonu, kaj pa je razlog za to pa ne vem. Sesuje se tudi Rx in pa tudi Solidworks resource monitor.
pjurse
Site Admin
Prispevkov: 15
Pridružen: 01 Okt 2015, 14:33

Re: Sesuvanje Solidworksa ob odpiranju programa

Odgovor Napisal/-a pjurse » 07 Jan 2019, 09:53

Kot že rečeno, predlagamo, da se za pomoč obrnete na osebje, ki je za to zadolženo na vaši fakulteti in vam bodo morda že oni znali pomagati. Sicer pa vam preko zasebnega sporočila pošiljamo še dodatna navodila za zajem in posredovanje nekaterih informacij, ki so bolj zaupne narave, in bodo mogoče pokazale v čem je težava.
pjurse
Site Admin
Prispevkov: 15
Pridružen: 01 Okt 2015, 14:33

Re: Sesuvanje Solidworksa ob odpiranju programa

Odgovor Napisal/-a pjurse » 07 Jan 2019, 11:19

Me veseli, da je težava odpravljena.
Pkfsunilj
Prispevkov: 9
Pridružen: 02 Nov 2018, 10:31

Re: Sesuvanje Solidworksa ob odpiranju programa

Odgovor Napisal/-a Pkfsunilj » 08 Jan 2019, 21:03

Pozdravljeni!
Tudi meni je uspelo tako rešiti problem. Najlepša hvala za pomoč!
LP :)
Odgovori