Težave pri prenosu Solidworksa

Odgovori
strojnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 30 Mar 2018, 11:11

Težave pri prenosu Solidworksa

Odgovor Napisal/-a strojnik » 30 Mar 2018, 18:17

Pozdravljeni,
pišem ker imam težavo s prenosom študentske verzije Solidworksa. Prvo sem poskusil avtomatski prenos pri katerem mi je kasneje javilo težavo: "If the problem persists, a proxy server might be preventing the automatic downloads. Choose the option to download files manually instead." Takrat sem poskusil "Retry automatic downloads" vendar mi je vsakič isto pokazalo. Kasneje sem poskusil prenesti datoteke na manual način (seveda sem preveril če so vse datoteke, ki so bile na voljo), vendar mi je kasneje javilo naslednjo težavo: "Some manual downloads could not be verified or extracted. They may need to be downloaded again. Use the built-in Downloader or download the remaining files manually." vendar mi ni navedlo katerih datotek. Ta proces sem znova ponovil, vendar ista težava vsakič. Oba načina poskušam že par dni, vendar je vsakič isto. Verzija, katero poskušam naložiti, je SEK (na strani fakultete mi da licenco). Na fakulteti sem vprašal profesorja, kateri mi je povedal, da je mogoče težava v tem, da sem poskusil prenesti preko domačega interneta in ne Eduroama. Zanima me kako odpraviti to težavo. Hvala za info ter pomoč, lp.
Priponke
sw1.png
sw2.png
Odgovori